בית הפקות דפוס מקצועי – זה אנחנו

בית הפקות דפוס דיגיטלי | מאי פרודקשן - הפקות דפוס

אחד השלבים החשובים ביותר לצורך שיווק, פרסום ומיתוג עסקים, הוא כל מה שקשור בתהליך הדפוס. אנחנו לא יכולים לקדם עסק או בעל מקצוע, מבלי שאנחנו עובדים עם בית דפוס מקצועי אשר לוקח על עצמו את כל עבודות הדפוס בתהליך.

כמובן, אנחנו צריכים לעבוד עם בית הפקות דפוס שמתמחה בנושא ניהול פרוייקטים לדפוס מא' ועד ת', ואשר יכול להציע את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר שהשוק כיום מציע בדפוס דיגיטלי מתקדם, בית דפוס שיש לו כבר ניסיון ואנחנו יכולים לסמוך עליו. לכן, אנחנו נעבוד אך ורק עם חברות שיכולות להציע צוות מקצועי אשר מסוגל לבצע הפקות דפוס ברמה הגבוהה ביותר. את היכולות שלהם אנחנו נמדוד באמצעות פרמטרים שונים אשר יעזור לנו להחליט האם באמת מדובר במקום שיכול לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים לצורך הפקת דפוס איכותית ושתפיק לנו את התועלת הנדרשת.

הפרמטרים לבחירת בית הפקות דפוס מקצועי

לפני שנבחן את הפרמטרים השונים על פיהם אנחנו נבחן איזה בית הפקות דפוס יכול להציע לנו את מה שאנחנו מחפשים, חשוב להבהיר, אנחנו נחליט האם אנחנו רוצים לעבוד איתו, רק אחרי שאנחנו נבחן את כל הנקודות, כאשר נעשה זאת ביחס להפקות קודמות שהוא ביצע עבור לקוחות אחרים, אם זה ירשים אותנו, אז אנחנו נפנה אליו במטרה שיספק לנו שירות דומה.

חשוב להדגיש, כי בחירת בית ההפקות תמדד על תהליך ארוך שיכלול את כל מה שאנחנו צריכים לאורך זמן, ולהתקשרות ארוכת טווח.

להלן הפרמטרים המומלצים:

  1. ראשית, אנחנו צריכים לבחון מי זה הצוות שעומד לרשותנו, מה המקום יכול להציע לנו, מה גודל הצוות ומה הניסיון שלו בכל הנושא של הפקות דפוס ובפרט, הדפסות מיוחדות, במידה ויש לנו כאלה.
  2. שנית, אם אנחנו מתעסקים בהפקות דפוס מיוחדות, אז אנחנו צריכים לבחון האם יש למקום את הכלים ואת היכולת לספק לנו עבודות שכאלה, בתנאים הטובים ביותר, בין אם זה לצורך שיווק ופרסום ובין אם זה לצרכים אחרים, פנימיים.
  3. שלישית, אנחנו נבחן את לוח הזמנים של המקום. האם המקום זמין עבורנו לפרוייקט דפוס מסויים, מה לוח הזמנים שהוא מעמיד לרשותנו, האם הוא יכול לעמוד בו, ונבחן אם הוא באמת עומד בו.
  4. ארבע, אנחנו נבחן את המדפסות והכלים שעומדים לרשות המקום, במטרה שאנחנו נוכל לקבל ממנו את השירותים הטובים ביותר, ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו לא נרצה לעבוד עם מקום שלא יכול לספק לנו הפקות דפוס דיגיטלי או הפקות של הדפסות מיוחדות ברמה גבוהה.

צריך לומר, לא מדובר בתהליך מורכב מדי. כלומר, אנחנו יכולים וצריכים למצוא בהקדם את הצוות ואת בית הפקות דפוס שמתאים לנו באמת ושיכול לעזור לנו. מצד שני, אסור לנו לבחור מהר ומבלי לעשות בדיקה מקדימה ולהחליט בצורה נכונה. שכן זה יכול לגרום לנו לבחור את המקום הלא מתאים.

בית הפקות דפוס – מאי פרודקשן 

להזמנות: 077-8052106

 

☆ בואו נדבר
close slider

    זקוקים לשירותי דפוס למשרד?

    מלאו למטה את הפרטים שלכם ונציג מטעם
    מאי פרודקשן יחזור אליכם בהקדם