השבחות נייר וכרטיסי ביקור

עיצוב והדפסה הם רק חלק מתוך המכלול בכל תהליך הפקת המוצר. כרטיסי ביקור מיוחדים או קטלוגים מעוצבים, גם לנייר עצמו, עליו מודפסים המוצרים, ישנה משמעות רבה – תהליכי ההשבחה הם חלק משמעותי בתהליך, חלק הדורש דיוק וניסיון רב. אנחנו במאי פרודקשן מציעים מגוון רחב של פתרונות השבחות נייר:

ציפוי מגע משי

השבחת נייר: ציפוי מגע משי, למינציה, לכה סלקטיבית - מאי פרודקשןתהליך ציפוי המשי מעניק תחושה יוקרתית לתוצר הסופי ומקנה לנייר פני שטח חלקים למגע ומראה מט ללא השתקפות.
מוצרים לדוגמא להם מומלץ להוסיף ציפוי מגע משי, הם: כרטיסי ביקור מיוחדים, הזמנות לאירועים, חוברות מיוחדות וקטלוגים להם נרצה להעניק גימור היי-אנד.

למינציה מט/מבריקה

התהליך השבחה המקנה עמידות גבוהה למוצר הדפוס – הציפוי בשכבה פולימרית דקה מספק הגנה מפני קריעה ושחיקה של הנייר. הבחירה בשכבת למינציה בגוון מט או מבריק היא עניין של טעם ואופנה.

לכה סלקטיבית

על מנת ליצור מוצר דפוס ייחודי שמושך את העין לדוגמא כרטיסי ביקור מיוחדים, מוצרי דפוס עבור מיתוג אישי, עסקי או מיתוג אירועים ועוד, ניתן לצפות חלקים מפני השטח בשכבת לכה סלקטיבית. בעזרת טכנולוגיה ייחודית של לכה סלקטיבית ניתן ליצור אפקטים של דו ותלת-מימד והבלטה של אלמנטים נבחרים במוצר הדפוס – טקסטורה, מלל או תמונה. בזמן התהליך מודפסת שכבה עבה של לכה UV, באזור הנבחר על גבי מוצר הדפוס. האלמנט שעליו הודפסה הלכה, מקבל ברק מיוחד ונפח שמדגיש ומבליט אותו.

 

ציפוי קפסולציה מבריק ומט

תהליך של ציפוי קפסולציה בחומר פלסטי שקוף, מקנה למוצר הדפוס עמידות גבוהה והגנה מפני קריעה ושחיקה. ההבדל בין קפסולציה ללמינציה בא לידי ביטוי בעובי הציפוי.
קיימים שני סוגי ציפויי קפסולציה עיקריים: מבריק ומט.
מומלץ להשתמש בתהליך קפסולציה במיוחד עבור מוצרים כמו: תפריטים, פלייסמטים ומוצרים אשר עלולים לבוא במגע עם לחות.

 

צביעת פרופיל נייר לכרטיסי ביקור מיוחדים

טכניקת הדפסה ייחודית, המבוצעת על פי רוב בצורה ידנית, מאפשרת את צביעת דופנו של כרטיס הביקור גם כשעוביו דק במיוחד.

קימות בשוק עוד מספר רב של טכניקות השבחות וציפויים. נשמח להמליץ על טכניקה מתאימה.

 
להזמנת כרטיסי ביקור מיוחדים והפקות דפוס ייחודיות המותאמות לצרכי הפרסום שלכם
צרו עימנו קשר עכשיו: 077-8052106
☆ בואו נדבר
close slider

    זקוקים לשירותי דפוס למשרד?

    מלאו למטה את הפרטים שלכם ונציג מטעם
    מאי פרודקשן יחזור אליכם בהקדם